Ubytování

Camping Olšina nabízí ubytování formou karavanových stání a míst pro stany, ale také ubytování v chatách pro 4 nebo 6 osob. Kemp je především určen pro klidnou a pohodovou dovolenou v prostředí krásné přírody Šumavy. Relaxaci a odpočinek u nás najdou jak rodiny s dětmi, tak i jednotlivci. V kempu je dodržován noční klid (23 - 7 hodin) a ochrana majetku návštěvníků je zajištěna nočním hlídačem

Karavanová stání a místa pro stany
Pro naše hosty kemp nabízí více než 180 karavanových míst, z toho 150 s elektrickými přípojkami. Vybraná místa se nachází přímo u břehu Lipenského jezera s nádherným výhledem na vodní hladinu a večer na západ slunce. Prostor pro stany je vyhrazen jak na slunných místech, tak i ve stínu pod vzrostlými stromy.


Ubytování ve velkých chatách
6 chat velkých (pro 6 osob) s vlastní kuchyňkou (vařič, rychlovarná konvice, lednička), posezením a vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).


Ubytování v malých chatkách
15 chat malých (pro 4 osoby) - společné sociální zařízení, dvě etážové postele, lednička, stůl, židle.


Ubytování v mobilních domkách (pro 4 osoby)
2 mobilní domky (pro 4 osoby s možností přistýlky pro jedno dítě) s vlastní kuchyňkou (vařič, rychlovarná konvice, lednička), posezením a vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).


Ubytování v mobilních domkách (pro 6 osob)
4 mobilní domky pro 6 osob s vlastní kuchyňkou (vařič, rychlovarná konvice, lednička), posezením a vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).